Copyright 2020 - Dom Kultury w Lubiążu

Ferie Zimowe 2020

ferie zimowe 2020Ferie, ferie i już po feriach. W Domu Kultury w Lubiążu pomimo braku śniegu nikt się nie nudził.

Już w poniedziałek odbyły się pierwsze zajęcia. Tego dnia dzieci miały za zadanie ręcznie uszyć z kolorowych materiałów, filcu oraz przy użyciu plastikowych rurek kolorowe tulipany. Każdy następny dzień to kolejne wyzwania: las w szkle, kartki oraz różnorodne gadżety walentynkowe, malowanie akwarelą, obrazki z koralików. Wspólnie wykonaliśmy mnóstwo prac.

Najciekawsze zajęcia okazały się ogrodnicze z sadzeniem roślin w szklanych słojach. Dzieci również mogły obejrzeć przedstawienie marionetkowe pt. „Krzesiwo”, pograć w gry planszowe, kalambury oraz przenieść się w świat magii i czarów podczas pokazu iluzjonisty. Na zakończenie ferii odbył się bal karnawałowy dla dzieci.

• foto_lubiaz_1
  • foto_lubiaz_2