Copyright 2024 - Dom Kultury w Lubiążu

Konkurs wokalny - "Piosenka Przedszkolaka" - 22.03.2019r.

piosenka przedszkolaka 201922 marca w Domu Kultury odbyła się już VII Edycja Gminnego Konkursu Wokalnego „Piosenka Przedszkolaka”, organizowanego z Zespołem Szkół Publicznych w Lubiążu. Celem konkursu jest rozwijanie zdolności wokalnych dzieci w wieku przedszkolnym oraz propagowanie wśród nich kultury muzycznej.

Podczas konkursu swoje utwory zaprezentowało 18 dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki. Występy młodych artystów oceniała komisja w składzie: Grzegorz Kucharczyk, Anna Stelmarczyk- Matraj, Tomasz Zielonka.

W kategorii 3-4 latków: I miejsce zajął Oskar Szumniak- Przedszkole nr. 3 Niezapominajka, II miejsce Gabriela Jóźwik- Przedszkole nr. 2 Słoneczko, III miejsce- Natalia Janusz- Przedszkole nr. 1 Chatka Puchatka.

W kategorii 5-6 latków: I miejsce zajęła ex aequo Emilia Sikorska i Julia Janusz- Przedszkole nr. 1 Chatka Puchatka, II miejsce Zuzanna Ognik -Przedszkole nr. 2 Słoneczko oraz III miejsce Wojciech Wieczorek -Przedszkole nr. 3 Niezapominajka.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

• foto_lubiaz_1
  • foto_lubiaz_2